v

v

۱۳۹۱/۱۲/۲۹

پیام نوروزی زندانیان سیاسی زندان مرکزی زاهدان سیستان و بلوچستانزندانیان سیاسی زندان مرکزی زاهدان طی پیامی عید نوروز را به مردم ایران و خانواده های زندانیان سیاسی تبریک گفتند.این پیام جهت انتشار در اختیار « فعالین حقوق بشر و دمکراسی در ایران» قرار داده شده است. متن پیام به قرار زیر می باشد
 :
با احترام اینجانبان زندانیان سیاسی زندان زاهدان فرارسیدن سال ۱۳۹۲ خورشیدی و آغاز بهار طبیعت را به تمام ملت عزیز ایران به خصوص به خانواده های زندانیان سیاسی تبریک عرض نموده و امیدواریم در این سال جدید همه آنها از بند اسارت آزاد گردند .

 اینجانبان از صمیم قلب آرزو داریم که با تغییر سال و آغاز بهاری نو و تحول طبیعت وضعیت ملت شریف ایران نیز که واقعا بحرانی و وخیم می باشد با تغییر نظام سیاسی حاکم بر مملکت بهبود یافته و طوری گردد که ملت بزرگوار ایران به جایگاه واقعی خود در بین ملت های دنیا دست پیدا کند .

همچنین اینجانبان همبستگی خود را با سایر زندانیان در تمام زندانهای ایران اعلام نموده و برای همگی آرزوی موفقیت و سربلندی داریم و از تمام مدافعان حقوق بشر سراسر دنیا و سازمانهای بین المللی تقاضامندیم که برای آزادی و نجات اینجانبان تلاش و کوشش نمایند.

 و در پایان ، همگی به نیابت از سایر زندانیان سیاسی زندانهای ایران نهایت تشکر و قدردانی خود را از فعالین حقوق بشر و دموکراسی در ایران اعلام می نماییم .

زندانیان سیاسی زندان مرکزی زاهدان

اسفند 
۱۳۹۱
امضاکنندگان: ایرج محمدی ، محمد امین آگوشی ، احمد پولادخانی ، امیر طالب مرندی، حبیب ریگی، عبدالغنی گنگوزه ای، عبدالوهاب ریگی، نوید شجاعی، عبدالخالق شاهوزهی، حامد وکالت، عابد بم پوری، ناظر ملازهی، بشیراحمد حسین زهی، عمادالدین واضحی، هوشنگ شهلایی

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر