v

v

۱۳۹۲/۰۵/۱۰

ملاقات مولوی نقشبندی با خانواده‌ی خود پس از ۴۸۰ روزاین در حالیست که وکیل پرونده، با گذشت بیش از یکسال از بازداشت وی، کماکان از دسترسی به جزئیات پرونده‌ی موکلش محروم مانده است.

روز دوشنبه ۷ مرداد ماه، خانواده و تعدادی از آشنایان مولوی نقشبندی، زندانی عقیدتی محبوس در اداره‌ی اطلاعات زاهدان، پس از ۴۸۰ روز موفق به ملاقات حضوری با وی شدند.
ملاقات مولوی نقشبندی با خانواده‌اش، در ساعت ۱۰ صبح روز دوشنبه ۷ مرداد ماه در محل بازداشتگاه اداره‌ی اطلاعات زاهدان در فضای امنیتی صورت گرفت و ماموران حاضر در این جلسه، اجازه‌ی هیچ گونه صحبت در مورد روند پرونده را، به آن‌ها ندادند این زندانی عقیدتی، از بیماری پروستات رنج می‌برد و با کاهش وزن شدیدی مواجه شده و با گذشت ۴۸۰ روز همچنان در بازداشت موقت بسر می‌برد، پرونده وی اخیرا از دادستانی به دادگاه تحویل شده است.
این در حالیست که وکیل پرونده، با گذشت بیش از یکسال از بازداشت وی، کماکان از دسترسی به جزئیات پرونده‌ی موکلش محروم مانده است.
نیروهای امنیتی مولوی نقشبندی را متهم مي كنند كه قصد ترور مصطفی جنگی زهی، روحانی وابسته به دولت که فرماندهی بسیج منطقه را به دست داشت، می‌نمایند.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر